• Forum has been upgraded, all links, images, etc are as they were. Please see Official Announcements for more information

Ogólna dyskusja

Sorry. Moja pomyłka. Oficjalna zmiana nazwy zaplanowana jest na 25 marca o 1 popołudniu czasu pacyficznego czyli w Polsce będzie około 10 wieczorem(nie jestem pewien co do różnicy czasu)
 
Witam ponownie, ktoś może mi wytłumaczyć co się właściwie teraz dzieje ?
Portfel nie synchronizuję się z siecią, a górnicy rozwiązują od 22:00 cały czas ten sam blok, z czym jest to związane ?
 
Chyba zaliczylismy forka...chyba...
 
To oznacza wiecej pracy dla developera ;)
 
:) Dzięki za odpowiedź. Rozumiem po prostu, że to jakiś błąd sieci i teraz tylko czekam, aż to naprawią. Pozdrawiam
 
Dokladnie tak jak piszesz...bedzie update znowu...
 
tak, blad powstal przy bloku w ktorym wylosowany masternode placil % multisig, na adres fundacji, i nie potrafil go przerobic....stad tez wylaczony zostal enforcment i prz\elknelismy zator...
 
Nie wiem czy to dobry dział do takich pytań, ale jest taka sprawa
mój kolega, chce zdobyć szczyt TIEN-SHAN.
Zebrał trochę pieniędzy już w sumie we własnym zakresie, jednak dwóch sponsorów się wycofało.
Tu jest projekt graficzny z którym szukał sponsorów.
https://www.behance.net/gallery/23742075/TIEN-SHAN-2015-Mountain-Solo-Expedition-Brochure

Brakuje mu jedynie 8000 PLN jak mówi.
Pytanie do społeczności i ludzi od PR jest takie, czy chcemy takiej akcji marketingowej w oparciu o zdjęcia z wyprawy.
Spodziewam się, że trzeba by było zrobić i zanieść tam flagę DASH oraz zrobić fotki.
Wyprawa jest solowa, wiec wiążą się z tym zagorzenie że może się coś nie udać np. samo wejście, albo doniesienie flagi, czy zrobienie samego zdjęcia.
Jest ryzyko oczywiście.

Brakuje mi dystansu do tego, więc co myślicie ?
 
Witam ponownie (po długiej przerwie), czy jesteście w stanie polecić jakąś inną giełdę pod wymianę dasha, muszę niestety zmienić, gdyż z wiadomych przyczyn Bitifnex wypiął się na nas. Pozdrawiam
 
Piszcei zapytania do anszej polskiej gieldy bitmarket o dodanie par dash/btc dash/pln moze jak weicej podan dostana to rozwaza ewentualnosc, ja napisalem do nich 30 czerwca, 9 minut pozniej Pan Krzysztof Szura odpowiedzial ze przekazal sprawe do wlasciwej osoby, od tamtego czasu cisza.... piszcie to beda szanse ze bedziemy miec wlasna pare a to byloby tez cos, troche polakow jest w dashu wiec sadze ze cos bysmy mogli zdzialac.
 
Jakie macie zdanie w temacie przesunięcia przecinka o 3 pozycje w prawo w dash'u w celu poprawy codziennej użyteczności (oraz w dalszym rzędzie zyskania trochę kapitalizacji rynkowej od biednych zagubionych ludzi, którzy inwestują swoje pieniądze w shitcoiny typu ripple tylko dlatego, że wydają im się tanie monety)?
Przez przesunięcie przecinka mam na myśli zrobienie z jednego dasha: 1,00000000 tysiąca dashy: 1000,00000 na poziomie protokołu, tak aby operować w codzinnym użyciu kwotami nie mniejszymi niż 0,01 dash.
 
Last edited:
Back
Top