Welcome to the Dash Forum!

Please sign up to discuss the most innovative cryptocurrency!

Ogólna dyskusja

Discussion in 'Polska Polish' started by splawik21, Oct 4, 2014.

1. splawik21

splawik21 Grizzled Member
    Dash Core Team Foundation Member Dash Support Group

Trophy Points:
    1,283
    tak, blad powstal przy bloku w ktorym wylosowany masternode placil % multisig, na adres fundacji, i nie potrafil go przerobic....stad tez wylaczony zostal enforcment i prz\elknelismy zator...

2. DarthFraktal

DarthFraktal New Member

Trophy Points:
    8
    Nie wiem czy to dobry dział do takich pytań, ale jest taka sprawa
    mój kolega, chce zdobyć szczyt TIEN-SHAN.
    Zebrał trochę pieniędzy już w sumie we własnym zakresie, jednak dwóch sponsorów się wycofało.
    Tu jest projekt graficzny z którym szukał sponsorów.
    https://www.behance.net/gallery/23742075/TIEN-SHAN-2015-Mountain-Solo-Expedition-Brochure

Brakuje mu jedynie 8000 PLN jak mówi.
    Pytanie do społeczności i ludzi od PR jest takie, czy chcemy takiej akcji marketingowej w oparciu o zdjęcia z wyprawy.
    Spodziewam się, że trzeba by było zrobić i zanieść tam flagę DASH oraz zrobić fotki.
    Wyprawa jest solowa, wiec wiążą się z tym zagorzenie że może się coś nie udać np. samo wejście, albo doniesienie flagi, czy zrobienie samego zdjęcia.
    Jest ryzyko oczywiście.

Brakuje mi dystansu do tego, więc co myślicie ?

• Like Like x 1
  3. AnarchicCluster

AnarchicCluster Active Member

Trophy Points:
    133
    Dash Address:
    XgJkzjmW1onXH8EsaaZakN1GswjjnAYhUE
    Skontaktuj się z tungfa on jest szefem marketingu na tym forum. 8000 zł to około 1000 DASH. Może fundacja się szarpnie

• Like Like x 1
  4. MrGate

MrGate New Member

Trophy Points:
    3
    Witam ponownie (po długiej przerwie), czy jesteście w stanie polecić jakąś inną giełdę pod wymianę dasha, muszę niestety zmienić, gdyż z wiadomych przyczyn Bitifnex wypiął się na nas. Pozdrawiam

5. l3sny

l3sny New Member

Trophy Points:
    3
    Tylko Cryptsy na tę chwilę aczkolwiek finex działa jeszczeprzez 3 tygodnie.

6. splawik21

splawik21 Grizzled Member
    Dash Core Team Foundation Member Dash Support Group

Trophy Points:
    1,283
    Piszcei zapytania do anszej polskiej gieldy bitmarket o dodanie par dash/btc dash/pln moze jak weicej podan dostana to rozwaza ewentualnosc, ja napisalem do nich 30 czerwca, 9 minut pozniej Pan Krzysztof Szura odpowiedzial ze przekazal sprawe do wlasciwej osoby, od tamtego czasu cisza.... piszcie to beda szanse ze bedziemy miec wlasna pare a to byloby tez cos, troche polakow jest w dashu wiec sadze ze cos bysmy mogli zdzialac.

7. Friend

Friend New Member
    Masternode Owner/Operator

Trophy Points:
    8
    Jakie macie zdanie w temacie przesunięcia przecinka o 3 pozycje w prawo w dash'u w celu poprawy codziennej użyteczności (oraz w dalszym rzędzie zyskania trochę kapitalizacji rynkowej od biednych zagubionych ludzi, którzy inwestują swoje pieniądze w shitcoiny typu ripple tylko dlatego, że wydają im się tanie monety)?
    Przez przesunięcie przecinka mam na myśli zrobienie z jednego dasha: 1,00000000 tysiąca dashy: 1000,00000 na poziomie protokołu, tak aby operować w codzinnym użyciu kwotami nie mniejszymi niż 0,01 dash.

#37 Friend, May 19, 2017
    Last edited: May 19, 2017

Share This Page