• Forum has been upgraded, all links, images, etc are as they were. Please see Official Announcements for more information

Poszukiwana / Poszukiwany - Czyli Kto to moze byc!?

YourNightmare

New member
Jako ze jak narazie jestem tutaj sam i sie nudze ( tak wiem moge sie pouczyc i takie tam :p ) poszukuje(my):

Grafika - Ogarniasz jakis inny program niz Paint? Cholera Super! Wez nie zwlekaj, nie jecz i nie plakusiaj tylko zglosc swoja kandytature ( wsumie to zadna kandytatura) Po prostu jak jestes w stanie zrobic cos w PS lub Gimp lub jakikolwiek innym programie graficznym pisz!

-Pismaka ( czytaj. Redaktora) Masz chwilke dziennie? Piszesz dobrze po polsku? Masz wene? nie ma problemu! Wystarczy skleic ( zlozyc) pare ladnych, dobrze brzmiacych tekstow po polsku i przeslac je mi a ja sie zajme ich dystrybucja na forach stronach itp

- Developera - No i tutaj jest zabawnie :D jako ze DarkCoin jest zamknietym projektem ( co wsumie jest troche dziwne ale zrozumiale) poszukujemy developera (ow) ktorzy beda w stanie popracowac troszke czy to sami czy tez z DarkCoinDeveloperem. Pomoc mile widziana:p

- Trolle - No i tu to chyba bedzemy mieli najwieksza liczbe chetnych:D HeHeHe Nudzisz sie? Wez przestan kisic ogora walnij posta ze masz chwilke a my juz ci cos znajdziemy do roboty, a jezeli juz masz jakies "krejzi" (mariolka:D:D) pomysly to wal smialo jak killer w pompe!
 
Witam
Jestem tu nowy na tym forum. Rozejrze sie po forum, poczytam Mam kilka linków dla DRC, których tu nie widzę ( jako newbie nie mogę ich zamieszczać) .
 
  • Like
Reactions: jpr
Back
Top