• Forum has been upgraded, all links, images, etc are as they were. Please see Official Announcements for more information

Laureatem nagrody Proof of Honor został Evan Duffield

AnarchicCluster

Well-known member
coinssource_proofofhonor_banner.png


Laureatem nagrody Proof of Honor został Evan Duffield


10 Styczeń 2015
Autor: evok3d
Tłumaczenie: AnarchicCluster (Napiwki mile widziane XjHtxyTiPieivyTh7HpCzqsEUmLC5NzHio :)
Oryginał


Poszukiwania i uhonorowanie najbardziej zasłużonej osoby w tym szybko rozwijającym się środowisku krypto walut, w końcu dobiegły końca.

Do nagrody Proof of Honor 2014 zostało nominowanych wielu bardzo utalentowanych osób będących trzonem rynku krypto walut.

Tak jak przy okazji wielu innych takich imprez, musieliśmy mieć się na baczności i uważać na osoby, które starają się skierować całą uwagę na siebie, zamiast na tych którzy na nią zasługują. Z tego właśnie powodu, staraliśmy się sprawdzić wszystkie głosy bardzo skrupulatnie i przyznać nagrodę temu kto na nią naprawdę zasługuję.

Cały ten proces nie obył się bez sporych wyzwań. Przedstawiciele wielu gałęzi tego rynku walczyło ze sobą o coś naprawdę dla nich ważnego – ideę w którą gorliwie wierzą i darzą głębokim szacunkiem. Należy pamiętać, iż najwspanialsze przemiany na tym świecie to te, które zostały zainicjonowane przez ludzi z pasja i wiarą w ich powodzenie. To jest właśnie to co prowadzi nas do zwycięstwa i doda nam sił w czasach kiedy będziemy tego potrzebowali Takie właśnie chwile pokazują jak wiele jesteśmy warci. Wielcy zostają odseparowani od przeciętnych i ich wiara czyni z nich prawdziwych wojowników.

Jedna z najlepszych rzeczy w tym całym przedsięwzięciu było oglądanie całych społeczności takich jak Nxt, Megacoin, BitShare and Vericoin jednoczących się we wsparciu dla swoich liderów.

Po tym przydługawym wstępie, mam zaszczyt ogłosić, że zwycięzcą nagrody Honor of Proof 2014 został… Evan Duffield.

Darkcoin-logo-300x145.png
Evan jest założycielem i twórcą Darkcoin. Poszerzył on protokół Bitcoin bardziej niż ktokolwiek inny. Siła i zaangażowanie społeczności Darkcoina było czymś wspaniałym to oglądania. Trzeba przyznać, że ma on naprawdę wielkich fanów na wielu platformach społecznościowych od Bitcointalk aż po Twittera.


Jesteśmy zaszczyceni, że możemy mu wręczyć tę nagrodę za całą jego ciężką prace jaką włożył nie tylko w tworzenie Darkcoin i jego społeczności, ale również za ogólny rozwój filozofii Bitcoin. Do jego zasług należałoby zaliczyć rozwinięcie algorytmu X11 oraz Dark Gravity Well, co przyczyniło się do sprawiedliwszego kreowania i dystrybucji Darkcoin. Inną zasługą Evana o której warto wsponieć było długo oczekiwane rozwiązanie problemu natychmiastowych transakcji. Gratulujemy umiejętności niestandardowego myślenia i cieszy nas fakt, że bezpieczeństwo użytkowników jest zawsze stawiane przez niego na pierwszym miejscu.


„Właśnie rozwiązałem jeden z największych problemów z jakimi zmaga się Bitcoin. Natychmiastowe transakcje. Już wiem jak to zrobić… Evan Duffield | Założyciel i twórca Darkcoin”
2014_POH_Evan_Duffield-e1420920511903.png

Wyniki Głosowania


Facebookowe głosy na rynomaster zostały zdyskwalifikowane z powodu dużej ilość podwójnych i niewżnych głosów, oraz z powodu nie przestrzegania zasad głosowania. Jednakże to i tak nie wpłynęłoby na to kto zostałby zwycięzcą.

Chcielibyśmy również zaznaczyć, że wiele głosów zostało oddanych na osoby takie jak Joe Lao z Magi oraz Kingscrown z Exclusive Coin które są dosyć nowe na scenie krypto walut.

Bardzo cieszy nas to, iż wiele głosów zostało oddanych na reprezentantów platformy NXT. Gratulacje dla wszystkich tych, których imiona zostały wymienione w nominacjach. W imieniu Coins Source chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom i mam nadzieje że zobaczymy się podczas następnej ceremonii wręczania nagród Proof of Honor.

Globalna sieć połączeń
Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym którzy poświecili swój cenny czas i oddali swój głos w naszym plebiscycie. Nasi użytkownicy pochodzą z wielu zakątków naszej planety miedzy innymi z Australii, Japonii, Chin, Indonezji, Rumuni, Rosji, Włoch, Holandii, Niemiec, Hiszpanii, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Brazylii i wielu innych. To naprawdę pokazuje prawdziwą siłę filozofii peer-to-peer
coinssource_Proofofhonor_Countries-e1420920600201.png


Ostateczne wyniki

coinssource_proofofhonor_results-small.png
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: jpr
Anarchic dziekuje. Kiedy ty znajdujesz na to czas? Lol :)
 
Dobre tłumaczenie.
Wyłapane błędy:
...
- "Jesteśmy zaszczyceni że możemy" - "Jesteśmy zaszczyceni, że możemy"
- "Założyciel i twórca Darkcoin" - "Założyciel i twórca Darkcoin'a"
- "Facebookowe głosy na rynomaster zostały" - "Facebookowe głosy na rynomaster'a zostały"
- "Jednakże to i tak nie wpłynęłoby na to kto został zwycięzca." - "Jednakże to i tak nie wpłynęłoby na to kto zostałby zwycięzcą."
- "Gratulacje dla wszystkich tyc,h których" - "Gratulacje dla wszystkich tych, których"
- "Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym którzy" - "Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy"
- "To naprawdę pokazuje prawdziwa siłę filozofii peer-to-peer" - "To naprawdę pokazuje prawdziwą siłę filozofii peer-to-peer."

Generalnie Darkcoin -> Darkcoin'a, Bitcoin -> Bitcoin'a, przecinki przed który i że, czasem kropka i inne drobiazgi. Wszystkich nie wkleiłem.
 
- "Założyciel i twórca Darkcoin" - "Założyciel i twórca Darkcoin'a"
- "Facebookowe głosy na rynomaster zostały" - "Facebookowe głosy na rynomaster'a zostały"
Generalnie Darkcoin -> Darkcoin'a, Bitcoin -> Bitcoin'a
Ok, dzięki. Nie wiedziałem, że można odmieniać nazwy wlasne przez dodanie 'a' po apostrofie. Człowiek uczy się całe życie :) Postaram się pamiętać przy następnym tłumaczeniu.
Ktos zna moze jaka jest konwencja odmieniania zagranicznych slow?
 
Ok, dzięki. Nie wiedziałem, że można odmieniać nazwy wlasne przez dodanie 'a' po apostrofie. Człowiek uczy się całe życie :) Postaram się pamiętać przy następnym tłumaczeniu.
Ktos zna moze jaka jest konwencja odmieniania zagranicznych slow?
Zonka mi tu wlasnie mowi ze jesli nazwa wlasna jest w jezyku obcym to sie go nie odmienia, aczkolwiek jesli ktos nie zna angielskiego i gdy ktos przetlumaczy tekst na jezyk ojczysty, to jest to o milion % lepsze i bardziej zrozumiale niz google translator ;)
 
Back
Top