• Forum has been upgraded, all links, images, etc are as they were. Please see Official Announcements for more information

Wywiad z DirectBet.eu tłumaczenie

AnarchicCluster

Well-known member
Wywiad z DirectBet.eu
Grudzień 24, 2014 / JP Buntix

Tłumaczenie: AnarchicCluster (Napiwki mile widziane XjHtxyTiPieivyTh7HpCzqsEUmLC5NzHio :)

Oryginał


Kiedy pisaliśmy o tym że Darkcoin zacznie być akceptowany przez DirectBet.eu i unicoincasino.com wiedzieliśmy że zacznie sprawy w świecie internetowego hazardu używającego krypto waluty przybiorą interesujący obrót. Szczególnie kiedy DRK spisał się w tej sferze. W wyniku tych wydarzeń postanowiliśmy stworzyć Google doc gdzie członkowie społeczności Darkcoina mogli zadawać nurtujące ich pytania co zaowocowało sesją Q&A ( pytania i odpowiedzi) z DirectBet.com


JP: Jak są Darkcoiny używane przez waszych klientów w porównaniu z normalnymi użytkownikami waszej strony? Macie wielu graczy obstawiających niskie stawki, czy raczej jest ich tylko kilku ale za to grających o większe sumy?


DB: Mamy klientów z każdej kategorii. Klienci używający DRK obstawiają niskie, średnie i duże stawki. Raczej nie widzimy aby któraś z tych grup się w jakiś sposób wyróżniała. Gracze o małe stawki płacą niższe opłaty przesyłowe w porównaniu do Bitcoina, co jest bardzo ważne kiedy rozmawiamy o mikro stawkach, w przeciwnym razie z powodu wysokich opłat za transfer nic by nie zarobili. Gracze o wysokie stawki zazwyczaj wolą zostać anonimowi, wiec Darkcoin jest dla nich wręcz idealny.


JP: Istnieją jakieś dowody sugerujące z jakich krypto walut (np. użytkownicy Bitcoina VS. użytkownicy altcoinów) wasi klienci rezygnują na rzecz Darkcoina? Macie jakieś przesłanki wskazujące na to, że są to nowi klienci napływający z innych kasyn?


DB: Od kiedy zaczęliśmy akceptować Darkcoiny, liczba zakładów denominowanych w Bitcoinach lekko spadla. Na razie jest za wcześnie aby operować konkretami ale ten trend może sugerować, że niektórzy klienci zaczęli używać Darkcoinów zamiast Bitcoinów.


JP: Jak DirectBet.eu postrzega Darkcoina? Liczycie na jednorazowy szybki zysk, ponieważ jest to nowość? Całkiem możliwe jest to że podobne nagłe wzrosty obrotów miały miejsce kiedy postanowiliście akceptować Dogecoiny i Litecoiny. Uważacie, że unikatowe cechy Darkcoina przyniosą waszym użytkownikom więcej korzyści niż alternatywne monety co może przełożyć się na wzrost w obrotach?


DB: Obroty Darkcoinami już są większe niż obroty Dodgecoinami czy Litecoinami. Jak na razie Darkcoin jedynie ustępuje Bitcoinowi, a na razie minął tylko jeden miesiąc odkąd zaczęliśmy akceptować Darkcoina. Sadzimy, że powodem takiego obrotu sprawy są unikalne cechy Darkcoina, oraz fakt, iż my jako pierwsi na rynku zakładów sportowych zaczęliśmy akceptować Darkcoin. Nie wygląda na to aby był to jednorazowy wzrost, ponieważ nie doświadczyliśmy niczego podobnego kiedy zaczęliśmy akceptować Dodgecoiny oraz Litecoiny.


JP: Używacie anonimizujacych funkcji Darkcoina?


DB: Nie, nie bardzo


JP: Oprócz wzrostu ilości zakładów i odwiedzin waszej strony, widzicie jakieś inne zalety lub wady z punktu widzenia bukmachera (np. łatwiejsza integracja innymi krypto walutami, lub większą anonimowość dzięki możliwości anonimizacji wygranych, albo może uniemożliwienie konkurencji przyglądaniu się waszym obrotom)?


DB: Directbet.eu daje możliwość obstawiania zakładów zupełnie anonimowo. Nie wymagamy ani zakładania konta na naszej stronie ani nawet podawania adresu email. Po prostu wysyłasz fundusze pod wskazany adres i twoja wygrana automatycznie zostaje odsyłana prosto do twojego portfela zaledwie w ciągu kilku minut od kiedy wynik zakładu staje się wiadomy.


Z naszego punktu widzenia, zaletą akceptowania Darkcoina są jego szybkie potwierdzenia, co oznacza, że nasi klienci dostają swoje wygrane znacznie szybciej i mają więcej satysfakcji. Jak tylko wdrożymy technologie natychmiastowych transakcji InstantX, gracze będą mogli obstawiać i otrzymywać swoje wygrane w ciągu kilku sekund, dokładnie tak samo jak by mieli fundusze w kasynie internetowym, ale bez potrzeby depozytu swoich krypto monet u osób trzecich i modleniu się żeby tam wciąż były kiedy ich będziesz potrzebował. Jest to szczególnie przydatne dla gier opartych na naszym blockchaine takich jak kości czy poker.


My już od dawna wspieraliśmy i inwestowaliśmy w Darkcoina. W ostatnim miesiącu zorganizowaliśmy ankietę na Bitcointalk forum i zapytaliśmy członków tego forum którą z alternatywnych krypto walut chcieliby używać do obstawiania zakładów na DirectBet.com. Darkcoin natychmiast otrzymał ogromną liczbę głosów i to był moment w którym zdecydowaliśmy się zacząć go akceptować.


JP: Istnieje jakiś konkretny powód dla którego kursy bukmacherskie odstają od CloudBet oraz tradycyjnych bukmacherów? Nie musicie prowadzić rachunków bankowych więc nie musicie płacić wysokich opłat bankowych, więc wasze kursy powinny być bardziej konkurencyjne w porównaniu do innych bukmacherów.


DB: Oferujemy wiele zakładów po najlepszych możliwych kursach, ale niektóre z nich mogą być niższe jeśli nie mamy zbyt pewnych informacji o danym wydarzeniu. Ogólnie rzecz ujmując, im bliżej do danego wydarzenia o które się zakładasz tym większa szansa na znalezienie dobrego kursu.


Kiedy porównujesz nasze kursy musisz pamiętać o tym że:


My oferujemy najlepszy program VIP z największą ilością benefitów, gdzie możesz zarobić każdego miesiąca aż do 10 BTC, wiec jeśli często obstawiasz zakłady to ogólnie rzecz biorąc, dzięki bonusom, nasze kursy są znacznie bardziej atrakcyjniejsze niż tylko te liczby co widać na ekranie. Oprócz tego, ci którzy obstawiają często dostają dodatkowe bonusy z różnych innych promocji które oferujemy, na przykład takich jak nasz regularny konkurs zakładów sportowych.


Inni bukmacherzy akceptujący krypto waluty mogą oferować trochę lepsze kursy ale ograniczą twoje możliwości obstawiania tylko do małych stawek. My nie narzucamy śmiesznie niskich limitów na maksymalne stawki. Najwyższa suma o jaka można się założyć jest bezpośrednio powiązana z danym kursem dla tego wydarzenia.


Wdrożyliśmy nową usługę, która pozwala ci negocjować kursy bukmacherskie, dzięki czemu możesz wynegocjować lepszy kurs dla swoich zakładów. Wprowadziliśmy tą usługę dla wszystkich tych którzy chcą otrzymać wyższy kurs. Możliwość negocjacji jest szczególnie przydatna kiedy kursy nie są jeszcze ustalone.


Podsumowując; kilka osób już wygrało u nas całkiem spore sumy i jeśli poszukasz wystarczająco dobrze to możesz znaleźć całkiem niezłe szanse oraz unikalne zakłady których nie znajdziesz u żadnego innego bukmachera.


JP i reszta zespołu z CryptoArticles.com, chciałaby podziękować wam za prowadzenie DirectBet.eu oraz za udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania członków społeczności Darkcoina.
 
Last edited by a moderator:
Dzieki za tlumaczenie, w sumie jest troche skladni do poprawy bo jak wczesniej maky napisal na titanpadzie nie wszystko mozna tlumaczyc doslownie bo potem sensu troche brakuje :)
W kazdym badz razie dla kogos kto wcale nei zna angielskiego jest to w zueplnosci wystarczajace :) Thnx.
 
Ciężko mi było znaleźć polskie wyrażenia dla wielu angielskich zwrotów. To jest tłumaczenie na brudno. Nie chciało mi się tego szlifować bo i tak przeczyta to może 5 osób.
 
Zakłady przez DRK to idealne rozwiązanie dla PL i wysokiego podatku w bukmacherce .. Pozostają 2 kwestie : zaufanie do serwsiu bukmachera oraz ilość zakładu.
 
Zakłady przez DRK to idealne rozwiązanie dla PL i wysokiego podatku w bukmacherce .. Pozostają 2 kwestie : zaufanie do serwsiu bukmachera oraz ilość zakładu.
Wlasnie trwaja testy nowej wersji v11 ktora usprawnia darksend co za tym idize bedize mozna w przeciagu kilku godizn wymieszac calkiem ladna ilosc monet.
Wszystko przed nami.
Testy sie zaczely!
https://darkcointalk.org/threads/v0-11-0-x-testing.3401/
 
Back
Top