• Forum has been upgraded, all links, images, etc are as they were. Please see Official Announcements for more information

BitMarket.pl zamierza dodac pary DASHa na swoj poklad

splawik21

Yeah, it's me....
Staff member
Dash Core Group
Foundation Member
Dash Support Group
YES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dostalem dzis odpowiedz od Pana Marka, dyrektora operacyjnego BitMarket.pl odnosnie trwajacych prac nad dodaniem DASHa do ich gieldy !!!!!

cytuje:
"Dziękujemy za przypomnienie w tej ciekawej sprawie.
Zlecenie poszlo do programistów i w ciągu 1-2 tygodni powinno być czynne."

Super!
icon_e_smile.gif
 
  • Like
Reactions: jpr

splawik21

Yeah, it's me....
Staff member
Dash Core Group
Foundation Member
Dash Support Group
Ekstra. To jestjest naprawdę dobra wiadomość
Zgadza sie wresce miilbymywlasy kantor!
I w 100% bym tam dostarczal plynnosci jako ze posiadaja takze EUR i swapy itd :) moglbym wtedy zrezygnowac juz z bitcurexa jako ze nawet mi nie odpisali na wiadomosc jaka im wyslalem. Wole zdecydowanie z kims kto utrzymuje kontakt z klientem.
Sprawy dobrze sie maja i ida w dobrym kierunku.
 

splawik21

Yeah, it's me....
Staff member
Dash Core Group
Foundation Member
Dash Support Group
mamy BITCUREX ktory dodaje DASHCUREX :) LOL

dashcurex.com
 

jpr

New member
Co to nagle curex sie dowiedzial ze bitmarket dodaje i tez chce? Niezle niezle!
 

jpr

New member
Szanowni Użytkownicy,
Z dużą przyjemnością ogłaszamy otwarcie nowego serwisu Dashcurex, wyspecjalizowanego w obrocie kryptowalutą Dash! Serwis rusza 24.08 w południe.
Dlaczego akurat ta waluta i dedykowany tylko Dashowi serwis? Wierzymy, że jest to projekt o bardzo dużym potencjale: wnosi wiele nowatorskich rozwiązań, które mogą przyczynić się do rozwoju całego środowiska kryptowalut. Naszym zdaniem należy mu się odpowiedni rozgłos i wsparcie – również ze strony giełd, bez których trudno o spopularyzowanie tej waluty. Liczymy, że platforma, która stawia Dash na pierwszym miejscu, może w tym pomóc.

Zadbaliśmy także o to, aby użytkownicy Bitcurex mogli szybko i wygodnie zadomowić się na Dashcurex: swoje istniejące konto na Bitcurex można wyeksportować na Dashcurex, zachowując ten sam login, hasło i PIN. Między serwisami można także przesyłać w czasie rzeczywistym pieniądz tradycyjny. Dostępne pary walutowe to DASH/PLN oraz DASH/USD.

Mechanika działania serwisu, jak również API transakcyjne jest w pełni analogiczne względem Bitcurex. W niedługim czasie na Dashcurex wprowadzona zostanie także obsługa wpłat i wypłat InstantX.
 
Top