• Forum has been upgraded, all links, images, etc are as they were. Please see Official Announcements for more information

Tutaj sie witamy [ Niech Moc Bedzie z Wami]

fajna sprawa :) kazda platnosc to jak prezent gwiazdkowy :D
 
Hej :) Krypto interesuję się trochę więcej niż pół roku, więc staż bardzo krótki. Darkcoina wyłapałem całkiem na początku.. ale zignorowałem go jak większość altów i zgłębiałem wiedzę o BTC. Potem poczytałem o MN, od stycznia planuję rozpocząć skup DRK, tyle ile będę mógł, a w przyszłości postawić własnego MN. Pozdrawiam !
 
Hej :) Krypto interesuję się trochę więcej niż pół roku, więc staż bardzo krótki. Darkcoina wyłapałem całkiem na początku.. ale zignorowałem go jak większość altów i zgłębiałem wiedzę o BTC. Potem poczytałem o MN, od stycznia planuję rozpocząć skup DRK, tyle ile będę mógł, a w przyszłości postawić własnego MN. Pozdrawiam !
Witamy w polskich szeregach darkcoinersow ;)
Ja info o kopaniu dostalem w lipcu 2013 i obserwowalem tylko, pierwsze zakupy btc zrobilem z koncem wrzesnia poczatkiem pazdziernika, wtopka z goxem mnie z deka zniechecila pozniej ale kopalem. Xcoina widzialem i mialem go kopac ale jako ze szedl na starcie tylko na linuxie to odpuscilem sobie mimo ze X mnie zachecal, kopalem ltb oraz air i doga na ktorych zarobilem rzecz jasna zas w darka zaczalem kopac w polowie marca i inwestowac koniec marca az po dzis dzien :) Super przygoda a dochody z masternodow sa jak swiateczne prezenty ;D
 
a tak przy okazji... ostatni update zajal mi pewnie w sumie ze dwa dni (najpierw serwery stratum nie mogly znalez bloku, potem po poprawkach byl zly getblocktemplate, i w koncu dzis sie udalo zmigrowac na nowa wersje...) Poza tym po update moje masternody sie wylaczyly po godzinie, choc je recznie startowalem... echh - im wiecej zmian tym wiecej klopotow :D
 
a tak przy okazji... ostatni update zajal mi pewnie w sumie ze dwa dni (najpierw serwery stratum nie mogly znalez bloku, potem po poprawkach byl zly getblocktemplate, i w koncu dzis sie udalo zmigrowac na nowa wersje...) Poza tym po update moje masternody sie wylaczyly po godzinie, choc je recznie startowalem... echh - im wiecej zmian tym wiecej klopotow :D
to jest to ze na kod bitcoina przeszlismy wiec nowe rzeczy wyskakuja. Ale nie przecze ze mi dwa masternody spadly dzisiaj na wersji 11.0.7 odpalam 11.0.10 i zobaczymy ile pociagnal...
 
to jest to ze na kod bitcoina przeszlismy wiec nowe rzeczy wyskakuja. Ale nie przecze ze mi dwa masternody spadly dzisiaj na wersji 11.0.7 odpalam 11.0.10 i zobaczymy ile pociagnal...

Moje chodza od wczoraj wieczor na 11.10 i wszystko ok.
 
Moje chodza od wczoraj wieczor na 11.10 i wszystko ok.
3d18h34m55s tyle chodzily moje dwa zanim padly..... 2 sztuki nie wiem czy to debug.log sie przeciazyl czy moze procek padl na remote.
 
czesc MrGate :) dobrze widziec ze coraz to wiecej Polakow interesuje sie darkcoinem :)
 
Witajcie,
Nowy na forum ale już od jakiegoś czasu obserwujący i inwestujący.
Teraz postaram się aktywniej wspierać projekt :)
 
Witajcie,
Nowy na forum ale już od jakiegoś czasu obserwujący i inwestujący.
Teraz postaram się aktywniej wspierać projekt :)
Czesc Kot :)
Ciesze sie ze wreszcie dotarles ;)
Badz w kontakcie na Slack i bedziesz na biezaco ;(
Dzis wychodzi audycja na letstalkbitcoin !!! Yeah!
 
Back
Top