• Forum has been upgraded, all links, images, etc are as they were. Please see Official Announcements for more information

Nominacije za "Dokaz časti" za 2014 godinu

Rux

Member
Nominacije za "Dokaz časti" za 2014 godinu
coinssource_proofofhonor_banner.png

Naša zadatak za traženje, odabir i čast najviše posvećeni ljudi u ovoj uzbudljivoj industriji dovelo nas je do slavnog kraja. Nominacije za "Dokaz Časti 2014.god" dovele su mnoge posvećene i talentirane pojedinace na pozornicu - ljudi koji obogaćuju ovu slavnu arenu od svoje osnove.

Kao i svi drugi izazovi, mi moramo ostati na oprezu zbog ljudi kojima je cilj da diskredituju ovakav proces i iskoriste
priliku započetu od drugih časnih ljudi. Zbog ovog razloga, mi smo dali sve od sebe da filtriramo kroz glasove i izaberemo jednu osobu vrijednu titule.

Naše putovanje nije bilo bez izazova. Cjelokupna slika ovog marketa je bila prikazana na globalnom nivou, sa individuama koje su se borile zajedno za veći cilj - ideja za koju oni vjeruju i poštuju. Neke od najvećih dijelova pokreta su oni koji su započeli sve sa strašću i vjerovanjem. Upravo je ovo element koji nas vodi naprijed u vremenu tegoba i očaja. Momenti koji mjere našu vrijednost, oni koji dijele prosječno od odličnog, ista formacija ratnika vođenog vjerovanjem

Uspješni dio ovog procesa je dokaz zajednica koje su se udružile da prezentuju svoje vođe. Zajednice kriptovaluta kao što su NXT, Megacoin, BitShare i Vericoin.

Nakon svega rečenog, drago mi je da mogu proglasiti pobjednika "Dokaz časti" za 2014 godinu, pobjednik je Evan Duffield.

Evan je kreator i invetor kriptovalute Darkcoin, koji se izdigao iznad svih ostalih da produži Bitcoin protokol. Predanost i snaga iza tvoje zajednice je izvanredna. Imate veliku podršku preko svih socijalnih medijskih platformi, bilo to Bitcointalk ili Twitter.
Darkcoin-logo-300x145.png
Sa velikim ponosom ti dajemo ovu nagradu za sav težak posao i dedikaciju koju si doprinio ne samo Darkcoinu i njegovoj zajednici, već kompletnom napretku Bitcoin filozofije. Ovo uključuje razvoj X11 algoritma ili Dark Gravity Well-a, koji su donijeli još veću i bolju metodu distribucije i kopanja, te nedavnog osvajanja dugo neriješivog problema instant transakcija. Aplaudiramo ti na razmišljanju "izvan kutije" i zbog tog što si postavio korisnikovu sigurnost na prvo mjesto.

"Upravo sam riješio jedan od najvećih problema sa kojim se susreće Bitcoin. Instant transakcija. Znam kako da je napravim... Evan Duffield | Osnivač i inventor Darkcoina."
2014_POH_Evan_Duffield-e1420920511903.png

Rezutati glasanja
Facebook glasovi su bili diskvalifikovani zbog velikog broja duplih i nevalidnih glasova i zbog nepoštovanja vrijednosti ovog takmičenja. Iako ovo nebi utjecalo na pobjednika.

Željeli smo istaknuti osobe koje su nove na kripto sceni, koje su dale podršku u velikom broju. Ljudi kao što su Jeo Lao iz Magi and Kingscrown koji dolaze iz Exclusive Coin-a.

Veliki broj glasova za nekoličinu reprezentativaca iz NXT platforme. Ovo je bilo lijepo vidjeti i iskusiti. Svaka čast svima koji su nominovani za našu nagradu "Dokaz časti 2014". U ime Coins Source i mene, hvala vam i nadamo se da ćemo se vidjeti na sljedećoj ceremoniji dodijela nagrada za "Dokaz Časti"

Globalno konektovani

Ovim putem se zahvaljujemo svima koji su našli vremena da učestvuju u ovoj nagradi. Imamo korisnike sa svih strana svijeta, iz zemalja kao što su Australija, Japan, Kina, Indonesija, Rumunija, Rusija, Italija, Holandija, Njemačka, Španija, Kanada, SAD, Brazil te mnoge druge. Ovo pokazuje pravu moć ove peer-to-peer filozofije.
coinssource_Proofofhonor_Countries-e1420920600201.png


Finalni rezultati
coinssource_proofofhonor_results-small.png

 
Please post in local blogs, webpages , chatrooms and such
tx
 
Back
Top