• Forum has been upgraded, all links, images, etc are as they were. Please see Official Announcements for more information

Grupa Ambasadorów Darkcoina (GAD)

AnarchicCluster

Well-known member
FW6Bx8W.png

28 Styczeń 2015
Autor: fernando
Tłumaczenie: AnarchicCluster (napiwki mile widziane: XfubR6FJmwzASMdH9Av2Wd5CiMaAZdaGnv :) )

Oryginał

Ogłaszamy powstanie Grupy Ambasadorów Darkcoina (GAD). Będzie to grupa ochotników z wielu stron świata, której celem będzie uświadamianie ludziom jakie korzyści mogą płynąć z używania Darkcoina. Mamy zamiar jeszcze bardziej scementować i tak już bardzo zażyłe więzi pomiędzy deweloperami a społecznością Darkcoina. GAD będzie służył jako pomost pomiędzy sferą krypto a resztą społeczeństwa.

Ambasadorzy odbędą trening oraz będą ciągle wspierani przez zespół Darkcoina, aby mogli oni promować Darkcoin tam gdzie jeszcze nie jest on obecny. Ich działalność będzie się głównie koncentrowała na interakcjach z Darkcoinem w życiu codziennym.

Ambasadorzy wyjaśnią ludziom którzy nie są zainteresowani sferą krypto lub nie znają alternatywnych kyptowalut, które oferują bardzo wysoki poziom anonimowości.

Jak zostanie to wszystko osiągnięte? Najpierw mamy zamiar ustalić gdzie dokładnie nasi użytkownicy się znajdują. Na tej podstawie, będziemy budować zarówno małe jak i większe zespoły w zależności od miejsca w którym się znajdują. To będzie również świetną okazją dla wszystkich entuzjastów Darkcoina aby spotkali się i poznali z dala od klawiatury. Po tym, grupy te zidentyfikują możliwości działania w swoim miejscu zamieszkania i przygotują materiały do zrealizowania tychże działań będąc w ciągłym kontakcie z oficjalnym zespołem Darkcoina.

Darkcoin musi wyjść ze świata wirtualnego do tego prawdziwego aby zwiększyć tępo adopcji tej waluty. To oznacza, że każdy ambasador powinien promować Darkcoina tak jak tylko może.

Jeśli jesteś zainteresowany braniem udziału w tej inicjatywie, wyślij mi ([email protected]) lub Danielowi/Minotaur ([email protected]) email. W pierwszej fazie będziemy oczekiwali pewnego poziomu poświęcenia. Będziemy razem pracować aby znaleźć jak najlepsze możliwości promocji dla każdego uczestnika. Jeśli to konieczne, przygotujemy materiały oraz zorganizujemy próbne wystąpienia. Możliwe, że będziemy potrzebowali pewnych informacji o miejscu pobytu i umiejętnościach uczestników aby móc ich dopasować do odpowiednich zadań. Wszystkie powierzone nam dane będą jak najbardziej poufne.
 
Last edited by a moderator:
Back
Top