proszę o pomoc w tłumaczeniu

tungfa

Administrator
Dash Core Team
Moderator
Foundation Member
Masternode Owner/Operator
Apr 9, 2014
8,972
6,740
1,283
5 done and 100%

jpr

Active Member
May 11, 2014
493
393
133
Panowie, bron boze zebym sie czepial ale... :)
Czemu w portfelu w zakladce ODBIERZ jest napisane "Odrzuc istniejacy adres odbiorczy" i oboj jest fajka do zaznaczenia?
Przeciez jak dam fajke to znaczy ze odrzucam itniejące adresy tak? Tymczasem jest na odwrot, jak dam fajke to mam poprzednie adresy odbiorcze, a jak nie dam fajki to generuje nowy :D

splawik21

Grizzled Member
Dash Core Team
Moderator
Foundation Member
Dash Support Group
Apr 8, 2014
1,918
1,273
1,283
Panowie, bron boze zebym sie czepial ale... :)
Czemu w portfelu w zakladce ODBIERZ jest napisane "Odrzuc istniejacy adres odbiorczy" i oboj jest fajka do zaznaczenia?
Przeciez jak dam fajke to znaczy ze odrzucam itniejące adresy tak? Tymczasem jest na odwrot, jak dam fajke to mam poprzednie adresy odbiorcze, a jak nie dam fajki to generuje nowy :D
wlasnie sprawdzilem, powinno brzmiec raczej

UZYJ ISTNIEJACY ADRES ODBIORCZY - ZATEM JAK FAJKUJESZ TO WYSKAKUJE CI OKNO Z ADRESAMI ISTNIEJACYMI I WYBIERASZ KTORY CHESZ, ZAS GDY JEST NIEFAJKOWANY TO WYSKAKUJE CI nowy ADRES...

AnarchicCluster moglbys to zmienic? Nie mam linka bezposredniego tutaj nigdzie...

• Like
Reactions: jpr

Dariusz Myśliwiec

New Member
Jul 8, 2017
11
3
3
28
Tłumaczenie dla języka polskiego kształtuje się obecnie na takim poziomie:
Dash iOS Wallet - 95%
Dash Wallet (Android) - 92%
Dash Core - 76%
Filmy Dash - 1%

Dariusz Myśliwiec

New Member
Jul 8, 2017
11
3
3
28
Dzięki :) I miło poznać!
Zastanawiam się nad jedną rzeczą. Zacząłem ogarniać filmy z Dash School, przy czym okazało się, że już są przetłumaczone na YT (wystarczy wybrać polskie napisy). Czy masz może @AnarchicCluster możliwość jakiegoś wykluczenia tych filmów z transifexa? Tłumaczenia na YT wydają mi się ok, więc nie ma sensu, żeby siedziały w tej sekcji (sprawdziłem tylko pierwszy film).

AnarchicCluster

Active Member
Dec 22, 2014
399
408
133
Dash Address
XgJkzjmW1onXH8EsaaZakN1GswjjnAYhUE
Dzięki :) I miło poznać!
Zastanawiam się nad jedną rzeczą. Zacząłem ogarniać filmy z Dash School, przy czym okazało się, że już są przetłumaczone na YT (wystarczy wybrać polskie napisy). Czy masz może @AnarchicCluster możliwość jakiegoś wykluczenia tych filmów z transifexa? Tłumaczenia na YT wydają mi się ok, więc nie ma sensu, żeby siedziały w tej sekcji (sprawdziłem tylko pierwszy film).
Nie mam takiej możliwości. Tungfa i Udjinsa administratorami na transifex więc pewnie oni mogą to zrobić

splawik21

Grizzled Member
Dash Core Team
Moderator
Foundation Member
Dash Support Group
Apr 8, 2014
1,918
1,273
1,283
Ja to zmienię....

zmyslowasowa

New Member
Mar 3, 2017
9
2
3
52
Zacząłem ogarniać filmy z Dash School said:
@AnarchicCluster[/USER] możliwość jakiegoś wykluczenia tych filmów z transifexa? Tłumaczenia na YT wydają mi się ok, więc nie ma sensu, żeby siedziały w tej sekcji (sprawdziłem tylko pierwszy film).
Cieszę się, że zostałem doceniony :) Dash school jest po prostu tak zajefajna (Amanda oczywiście też), że szkoda, żeby brak angielskiego powstrzymał kogoś przed czerpaniem z tego źródła mądrości.

Przetłumaczyłem filmy i poczułem się jak Luter, król Jakub i św. Hieronim razem wzięci
Przemek