• Forum has been upgraded, all links, images, etc are as they were. Please see Official Announcements for more information

Tutaj sie witamy [ Niech Moc Bedzie z Wami]

YourNightmare

New member
Ok chcialbym powiedziec kilka slow o mnie na temat mojego przeszlego, terazniejszego jak i przyszlego wkladu w crypto monety i darkcoin. Ja osobiscie uwazam sie za swiezaka gdyz w calym tym swiecie "Bitcoina" ( troche mnie wpienia gdy spotykasz kogos i jedyne co kojazy to slowo bitcoin i teskt " aa tak slyszalem znajomy zrobil kase na tym", "aaa tak slyszalem to przestepczosc w internecie" - No niestety takie teksty padaja tutaj u mnie ( nie w polsce) Tak wiec mysle ze najwyzsza pora aby MY polacy jako narod zawsze waleczny, nigdy niezwyciezony przyniesli tym "ciemniakom" troche jasnosci w tej ciemnej stronie :D HeHeHe

Moja wiedza na temat technicznej strony crypto monet jest niczym glos Gorniak podczas Euro :=) czyli raczej marna:p ale coz jak zwyklem twierdzi co 2 glowy to nie jedna a co grupa to nie banda :D Moja mocna strona ( wsumie chyba tylk ja tak uwazam:p) jest marketing, public relations, i chec wdrazania nowinek technicznych w zycie, twierdze po prostu ze ulatwia to zycie, nie zawsze bo nie zawsze ale w wiekszosci napewno. Domyslam sie ze wiekszosc postow w najblizszym czasie zostanie bez odpowiedzi ale hm... nie odpuszcze az nie sprowadze tu calej gwiezdnej floty i nie ogarniemy tego forum:=) wkoncu po podpisach na YouTube widac ze potrafimy przejac wladze szybko i skutecznie:p Ok bo zaczynam sie rozpisywac na tematy dziwne i dziwniejsze.. Z gory chcialbym przeprosic za wszelakie bledy czy to ortograficzne czy tez strikte gramatyczne, spowodowane jest to tym, ze od paru lat niestety malo mowie po polsku a jeszcze mniej pisze. Bede staral sie zachowac tutaj porzadek ( pozadek?), lecz sam jestem "20-paro latkiem" i napewno bede miewal czasy lepsze i gorsze. Moim zdaniem nie musze (musimy) zobowiazywac sie do pisania Prosze Pana Dziekuje Prosze i takiem tam, Wystarczy zachowywac kulture, byc milym i jako tako przestrzegac norm, Ja osobiscie jak juz chyba zauwazyliscie pisze jezykiem ciezkim, dziwnym i luznym ale tak wyrazam swoja wolnosc a przeciez chyba po to jest ten caly system nie?

Jezeli jestes crypto maniakiem i chcialbys zostac czlonkiem Czarnej Gwiazdy ( tak mi wpadlo teraz) napisz tutaj cos o sobie, w jaki spsob mozesz pomoc, co jestes w stanie dac od siebie, czego bys oczekiwal, co cie interesuje, co cie boli:D

Tak wiec wsumie bede konczyl i zapraszam do dyskusji

P.S

jezeli jest ktos w stanie pomoc w tworzeniu strony ( newsy, pomysly itp) to Priv

www.altcoindesk.tk <---- Zapraszam do obejzenia

Dzieks!
 
  • Like
Reactions: jpr
Cześć :)
W Polsce jeszcze ani jednego MN (link na stronie 2520 bitcointalk)
a przecież byliśmy 8 krajem jeśli chodzi o zainteresowanie Digital Currency
 
  • Like
Reactions: jpr
no to jazda :)
to ze nie ma w PL masternodow nie znaczy ze Polacy ich nie ustawiaja ;) przeciez jest mase vps`ow na calym swiecie ... przychody pasywne to jest to! :)
FAKT! Cena drk jest miodzio do kupowania. Ja jestem ALL IN juz....
 
Jako nowy witam wszystkich posługujących sie polskim językiem.

Janek Polska Pomorze.
 
Witam
Pytanko- czy Darkcoin ma jakieś banery reklamowe? ( 468x60) Jakoś nie mogę ich znależć.
 
Banery reklamowe? Nie widzialem ani jednego tylko grafike typu accepted here etc :)
 
Witam!
Trochę za drogo na MN w tej chwili jak dla mnie, ale kilka sztuk zachomikowałem, bo ta waluta wydaje mi się bardzo ciekawa technologicznie.
 
Witam!
Trochę za drogo na MN w tej chwili jak dla mnie, ale kilka sztuk zachomikowałem, bo ta waluta wydaje mi się bardzo ciekawa technologicznie.
Dobrze robisz...jednego dnia drk bedize kosztowac wiecej jak btc obecnie.
Biorac pod uwage ze masternode kosztowal juz 10 tys dolcow to teraz jest przystepniejszy :)
 
Taniej moze juz nie byc. Chociaz to samo mowilem przy $10 i $5 :) Krypto jest nieobliczalne.
 
O witam maky! Milo ze wpadles z zaproszenia na bitcoin.pl :)
stworzmy tutaj spolecznosc polska masternodowcow i wspieraczy projektu ;)
 
Taniej moze juz nie byc. Chociaz to samo mowilem przy $10 i $5 :) Krypto jest nieobliczalne.
JPR ja tam kupowalem z dolu do gory i z gory na dol :) na kazdym poziomie cenowym, ostatnie zkupy zrobilem po 0,02175 :D biorac pod uwage ze jestem na dlugi okres tutaj to jestem spokojny choc fakt jest ze wyzsza cena cieszy oko i daje satysfakcje wieksza ;) z drugiej strony zas poziom ~0,006btc wydaje sie dosc stabily.... wczesniej bylo to 0,005 wiec powoli w gore :)
no i od jutra 30% za masternody :D :D :D
 
Witam,

Pierwsze DRK zakupiłem 29-07 po około 0,0074, pierwszego MN postawiłem 11-11, dwa dni po tym jak usłyszałem, że istnieje cos takiego jak MN, przed tym tylko handlowałem, okazało się, że dysponuję około 1000 DRK i tak zdecydowałem się na masternodowanie.
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: jpr
grzem fajnie to slyszec!
Witamy cie cieplo rentierze masternoda :)
 
Witam Szanownych Panstwa.

Posiadam Darkcoiny od jakichś dobrych paru miesięcy. Bardzo mi się podoba idea anonimowości pieniądza i darkcoin jest jednym z lepszych projektów na necie który taką anonimowość stara się zapewnić. Oprocz Darckoin, posiadam również Shadowcash, który z kolei podnosi anonimowość na kolejny poziom poprzez implementacje protokołu Zero Knowledge. Jednakże Darkcoin dalej pozostaje moim faworytem z powodu większej dojrzałości technicznej.

PS. Z góry przepraszam za literówki.
 
Witam Szanownych Panstwa.

Posiadam Darkcoiny od jakichś dobrych paru miesięcy. Bardzo mi się podoba idea anonimowości pieniądza i darkcoin jest jednym z lepszych projektów na necie który taką anonimowość stara się zapewnić. Oprocz Darckoin, posiadam również Shadowcash, który z kolei podnosi anonimowość na kolejny poziom poprzez implementacje protokołu Zero Knowledge. Jednakże Darkcoin dalej pozostaje moim faworytem z powodu większej dojrzałości technicznej.

PS. Z góry przepraszam za literówki.

Witamy cieplo i po ciemku :) Znaczy po darku.
 
Back
Top