• Forum has been upgraded, all links, images, etc are as they were. Please see Official Announcements for more information

Darkcoin Worldwide Polish translator(s)

Status
Not open for further replies.
TaoOfSatoshi can you put AnarchicCluster as a main translator? He is fast and does the good work! ??
 
Last edited by a moderator:
Czy stoi cos na przeszkodzie zebysmy mieli dashpay.io w calosci po polsku tak jak teraz jest po hiszpansku chinsku i angielsku?
Teraz jak dash zawita do polski, więcej polakow bedzie odwiedzac oficjalną strone i mysle, ze byloby dobrym posunieciem ulatwic ludziom to doswiadczenie.
 
Na przeszkodzie stoi jedynie wola webmastera. Z tego co wiem to strona Została przetłumaczona na chinski i rosyjski bo podobno mają największy traffic z tych krajów. Tłumaczenie na polski nie jest priorytetem bo traffic jest słaby. Ale teraz może wzrosnac po decyzji bitcurexa
 
Na przeszkodzie stoi jedynie wola webmastera. Z tego co wiem to strona Została przetłumaczona na chinski i rosyjski bo podobno mają największy traffic z tych krajów. Tłumaczenie na polski nie jest priorytetem bo traffic jest słaby. Ale teraz może wzrosnac po decyzji bitcurexa
Zgadzam sie, jedynie co potrzeba to wola webmasterow oraz osob ktore mialby to przetlumaczyc, wiele nie potrzeba, jesli dash na dashcurex okarze sie calkiem sporym sukcesem wraz z nadchodzacym IX to mysle ze warto bylo by staran o przetlumaczenie strony na nasz ojczysty jezyk.
fernando what do you think about translating official dashpay.io webpage on polish language? Will this be a problem to add one more translation?
 
Pozwalam sobie ożywić wątek.
Też zgłaszam gotowość tłumaczenia na polski co jakiś czas.
Na razie dodałem polskie napisy do Dash School na Youtube. Myślę, że warto lekcje z Amandą gdzie tylko się da.
 
Pozwalam sobie ożywić wątek.
Też zgłaszam gotowość tłumaczenia na polski co jakiś czas.
Na razie dodałem polskie napisy do Dash School na Youtube. Myślę, że warto lekcje z Amandą gdzie tylko się da.
W takim razie polecam też dodać się do Transifex i znaleźć tam Dash (sorry, ale jeszcze nie mogę wklejać linków). Mamy tu Dash Core i aplikacje mobilne + napisy do filmów (nie wiem na ile te filmy są o nie aktualizowane). Część stringów wymaga poprawienia, bo mamy literówki. Pomału też czyszczę co się da :)
 
Prawdopodobnie teraz musisz poczekać na approvala "z góry". Ja czekałem około tygodnia. Fajnie, że są ludzie, którzy chcą dołączyć :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top