• Forum has been upgraded, all links, images, etc are as they were. Please see Official Announcements for more information

Masternody w polskich rękach.

grzem

Member
Ile mamy, wiadomo, że żaden nie stoi na polskim IP, chyba jesteśmy generalnie jako Polska pokrzywdzeni jeśli chodzi o ilość IP, z tego pewnie wynika ich wyższa cena (IP).
Wpisujmy swoje, pewnie nie uda się ustalić dokładnej liczby, ale można spróbować.

Tak więc, ja mam 2.
 
Ja tez mam kilka, nie bede pisac ile, ale prawda jest ze w PL nie ma MN ulokowanych ze wzgledu na dosc drogie w porownianiu do innych krajow VPSy
 
No tak, to w jakimś odkrywa stan majątku, nie dowiemy się prawdopodobnie jak jest dokładnie, obawiam się, że w DRK mamy mniejszy udział niż w Bitcoinie na świecie.
 
Pewnie masz racje.
Grzem piszesz sie z maky na wspolnego masternoda?
 
Chyba nie mam aż tak dużego parcia, ciągle handluję i bardzo powoli zwiększam ilość DRK, około 500 mam jeszcze w obrocie. A może na forum BTC szukać mniejszych udziałowców.
 
Rozumiem. Wlasnie mi zonka powiedziala ze mam sie nie angazowac w kolejnego masternodka, bo dzis rano dostalismy rachuneczek za prad podliczenie calego roku kopania 4 kartami :) hmmmm moze lepiej bym nie pisal ile bo z krzesla spadlem jak zobaczylem.
 
większość osób stawia MN na serwerach od $5/miesięcznie. Piszecie, że w Polsce jest drogo, a tym czasem na ovh można dostać VPS za 9,83PLN
ovh.pl/vps/vps-classic.xml
co jest nie tak z nim?

Drugie pytanie, jest już jakiś MN na Raspberry PI wszedłem właśnie w posiadanie takiego czegoś i na razie bawię się z OwnCloud na własny użytek (dla zabawy). Zasilany jest z USB routera :) Nie wiem tylko, jakie jest zapotrzebowanie na zasoby...
 
Rozumiem. Wlasnie mi zonka powiedziala ze mam sie nie angazowac w kolejnego masternodka, bo dzis rano dostalismy rachuneczek za prad podliczenie calego roku kopania 4 kartami :) hmmmm moze lepiej bym nie pisal ile bo z krzesla spadlem jak zobaczylem.
Zoneczka slowa nie powiedziala wiec masternodek odpalony :D

większość osób stawia MN na serwerach od $5/miesięcznie. Piszecie, że w Polsce jest drogo, a tym czasem na ovh można dostać VPS za 9,83PLN
ovh.pl/vps/vps-classic.xml
co jest nie tak z nim?

Drugie pytanie, jest już jakiś MN na Raspberry PI wszedłem właśnie w posiadanie takiego czegoś i na razie bawię się z OwnCloud na własny użytek (dla zabawy). Zasilany jest z USB routera :) Nie wiem tylko, jakie jest zapotrzebowanie na zasoby...
Ostatnio ktos pisal o Raspeberry by smigal na tym MN ale tam ejst jakis problem...poszukam i wrzuce linka do odpowiedniego tematu.....
 
Drugie pytanie, jest już jakiś MN na Raspberry PI...
Tak dla porządku tylko napisze (bo jest już w sekcji poradników wpis jak postawić na Raspberry Pi 2) - działa spokojnie, jedynie kompilacja trwa kilka godzin (także częste zmiany wersji bolą :) ) Swojego postawiłem też na BeagleBone Black'u. Fajnie śmiga :)

Tak w ogóle to cześć Wszystkim. Od dawna siedzę w temacie, ale tylko przeglądałem forum.
 
Last edited by a moderator:
Swietnie :) milo wiedziec ze Polakow coraz wiecej w DASH ;)
 
Back
Top